ПІДВИЩУВАЛЬНИЙ ТРАНСФОРМАТОР ПРАЦЮЄ ВІД МЕРЕЖІ ІЗ НАПРУГОЮ 120В. ЯКА НАПРУГА НА ВТОРИНІЙ ОБМОТЦІ

ТРАНСФОРМАТОРА ЯКЩО КОФІЦІЄНТ ТРАНСФОРМАЦІЇ 1.5

Ответы на вопрос

Отвечает Танян Евгений.
Ктр=U1/U2, U2=120/1.5=80 В