Обчислити внутрішню енергію 20 моль одноатомного ідеального газу при температурі 37°C.


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Дмитрий.
U = ν*Cv*T, где Сv - теплоємність при постійному об'ємі (для будь-якого одноатомного газу - 1.5R)
U=1.5νRT=1.5*20*8.31*(37+273)=1.5*20*8.31*310=52.4кДж