Яке збільшення дає проекційний апарат якщо його обєктив з фокусноювідстаню 20 см якщо зображення

предмета отрималось на відстані 6 м від лінзи

Ответы на вопрос

Отвечает Мулина Аня.
1/F = 1/d + 1/f
1/d = 1/F - 1/f
d = F*f /(f-F) = 0,20*6 / (6-0,20) ≈ 0,21

Г = f / d  = 6 / 0,21 ≈ 30 раз