Прив’язаний до нитки мідний кубик з довжиною ребра в 10 см,  частково занурили у воду. Яка

частина кубика виступає над водою, якщо сила натягу нитки дорівнює 81 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Константин.

a=0.1 м F=81 H ρ1=8900 кг/м³ ρ2=1000 кг/м³ h=?

===

F=m*g - ρ2*g*V2 (V2 - часть кубика в воде)

m=ρ1*V=ρ1*a³

V2=(a-h)*a²

F=ρ1*g*a³ - ρ2*g*(a-h)*a²

h=(F/(a²*g) - a*(ρ1-ρ2))/ρ2=(81/(0.1²*10) - 0.1*(8900-1000))/1000=0.02 м (2 см)

Верхняя часть медного кубика выступает на 2 см над уровнем воды.

=========================================================