При якій напрузі в електролітичній ванні відбувалось нікелювання виробу, якщо при затраті 3 кВт*год

енергії на електроді виділилося 810 г нікелю ?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.

A=U*I*t    m=k*I*t    I*t/m/k   U=A*k/m=3*3,6*10^6*0,3*10^-6/0,81=4 B