відстань від предмета до збиральної лінзи 0.5 м , а відстань від лінзи до зображення1 м. Визначте

силу оптичної лінзи

Ответы на вопрос

Отвечает Бордан Лера.

d=0.5 м     f=1 м    D=?

===

D=1/F

1/F=1/d+1/f

D=(d+f)/(d*f)=(0.5+1)/(0.5*1)=3 дптр

=============================