Першу половину усього часу автобоміль рухався зі швидкість 60 км/год, а другу 50 км/год. Знайти

середню швидкість

Ответы на вопрос

Отвечает Истомин Арсений.

v1=50 км/ч     v2=80 км/ч     vcp=?

===

vcp=(s1+s2)/(t1+t2)

s1=s/2    s2=s/2

t1=s1/v1    t2=s2/v2

vcp=2*v1*v2/(v1+v2)=2*50*80/(50+80)=61.5 км/ч

=======================================