Модуль прискорення з яким рухався автомобіль, якщо за 2 с його швидкість збільшилась від 36 км/год

до 72 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Анастасия.

∆v=(72-36)*1000/3600=10 м/с, |а|=10/2= 5 м/с²