СРОЧНО ПО ДЕЙСТВИЯМ Автомобіль проїхав 120 км за 2 год, наступні 80 км - за 1 год, а останні 35

км - за 30 хв. Яка середня швидкість автомобіля на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Евгений.

Середняк швид кість автомобіля дорівнює 120+80+35/2+1+0,5=235/3,5=67,14 км/год, або в СІ 120000+80000+35000/7200+3600+1800=235000/12600=18,65 м/с