велосипедист проїхав 3 км зі швидкістю руху 8 м/с,а потім ще 1,2км за дві хвилини 5 с. визначте

середню швидкість руху велосипедиста на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Подобедов Глеб.

Дано: l₁=3 км = 3000 м, l₂= 1,2 км= 1200 м, V₁=8 м/с, t₂=125 с.

Знайти: Vc-?

Розв'язання: Vc= ( l₁+l₂)|(t₁+t₂)

t₁=l₁|V₁, t₁=3000|8=375 (c)

Vc=(3000+1200)|(375+125)=8,4 (м/с)

Відповідь: 8,4 м/с