Фізика 9 кл За 2 хв тіло здійснює 120 коливань визначити період і частоту коливань


Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадиева Камилла.
Частота f=120/(2*60)=1 1/с [Гц], период Т=1/f= 1 с