Дам 20 балов !!! Визначте потужність двигуна автомобіля, якщо витрати бензину становлять 38л на

100км шляху за умови, що середня швидкість руху дорівнює 36км/год. ККД двигуна =38%

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Никита.

Виглядає трохи громіздко



Отвечает Плахина Полина.

кпд=П с хвостом

П=N*t/Q=N*t/(q*m)

N=П*q*m/S

m=r*V масса=плотность*объем

N=0.38*4.6*10^7*38*0.71/100=4716*10^3