Автомобіль 30 км шляху проїхав зі швидкістю 15 метрів за секунду решту шляху проїхав за одну

годину. Яка середня швидкість якщо весь шлях 70 км Даю 15 балів допоможіть :( СРОЧНО ЗРАЗУ ДЯКУЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Анара.

15 м/с=54 км/ч

Vcр=S/(t1+t2)=S/(s1/v1 +t2)=70/(30/54 + 1)=45 км/ч