Під дією сили тяги 1000 Н автомобіль рухається з постійною швидкістю 20 м/с. Чому дорівнює

потужність двигуна? Запиши лише числове значення відповіді в одиницях вимірювання, що відповідають системі СІ.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.

Ответ:

Потужність двигуна дорівнює силі, яку він розвиває, помноженій на швидкість автомобіля:

P = Fv

де P - потужність, F - сила, v - швидкість.

У даному випадку, потужність двигуна дорівнює:

P = Fv = 1000 Н * 20 м/с = 20000 Вт

Отже, потужність двигуна дорівнює 20000 Вт.

Объяснение:

Можете позначити як краща відповідь, якщо допоміг

Отвечает Белолипецкая Лена.
Дано:
F=1000H
v=20м/с
Знайти:
N-?
N=F*v=1000H*20 м/c=20000Вт