Допоможіть!!!!! Коливальний контур радіоприймача настроєний на довжину хвилі 300 м. Котушка

індуктивності в контурі має індуктивність 100 мкГн.Знайдіть електроємність конденсатора в контурі.

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеева Екатерина.

V=L/T   T=L/V=3*10^2/3*10^8=10^-6 c   T=2*pi*sqrt(Lk*C)     T^2=4*pi^2*Lk*C  C=T^2/4*pi^2*Lk=10^-12/4*10*100*10^-6=25*10^-11 Ф