1)Визначити індуктивність котушки довжиною 20 см ,діаметром 3 см ,якщо вона має 400 витків

.2)Коливальний контур складається з конденсатора ємністю 800 пФ і котушки ,індуктивність якої 2*10^-3 Гн.На яку довжину хвилі налаштовано контур ?3)При опроміненні срібла світлом з довжиною хвилі 10 ^-7 м для повного припинення вильоту електронів потрібна напруга 7,7 В. Чому дорівнює робота виходу для срібла ?

Ответы на вопрос

Отвечает Митяев Борис.
1)L=m0*m*(N^2\l)*S
N=400
m0 -4*pi*10^(-7) Гн\м
m=1
l = 20 см  =0,2 м 
d=3 см = 0,03 м
S=pi*d^2\4
L = m0*(N^2\l)*(pi*d^2\4)
L=4*3,14*10^(-7)*(400^2\0,2)*(3,14*(0,03)^2\4)=7,1*10^(-4) Гн
2)период колебаний найдем по формуле Томсона 
Т=2*pi*√L*C
Тогда длина волны - лямда
лямда=c*T
с=3*10^(+8)м\с
лямда=c*2*pi*√L*C
лямда=3*10^(+8)*2*3,14*√2*10^(-3)*800*10^(-12) =18,84*10^(+8)*√1600*10^(-15) =0,2383*10^(+4)=2383 (м)