у цистерні заповненій нафтою на глибині 4м поставлено кран площа якого 30 см квадрат з якою силою

тисне нафта на кран

Ответы на вопрос

Отвечает Кайнарбаева Сабина.

F=P*S=p*g*h*S=800*10*4*30*10^-4=96 H