Цистерна заповнена гасом та на глибині 4м поставлено кран. Визначити якою буде площа крана якщо гас

тисне із силою 60Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Мурадян Миша.

Дано:

h=4 м

F=60 Н

ρ=800 кг/м³

g≈10 Н/кг

S-?

Розв'язання:

p=ρgh=800×10×4=32000 (Па)

p=F/S => S=F/p

S=60/32000=1,875×10⁻³ (м²)

Відповідь:S=1,875×10⁻³ м².