У цистерні, наповненій нафтою, на глибині 4 м поставлений кран. Визначте тиск на кран.


Ответы на вопрос

Отвечает Каешко Даша.

Ответ:

Дано

h=4м

р=800 кг/м3

g=10 Н/кг

Р-?

Решение

Р=р*h*g

P=800*4*10=32000 Па=32кПа

Ответ :Р=32кПа