СРОЧНО!!!Діючи на пружину силою 80 Н, учень розтягнув її на 16 см. Визначте жорсткість пружини.

Яку силу треба прикласти учневі, щоб розтягти ту саму пружину ще на 10 см? Деформацію пружини вважайте пружною.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Влад.
Fупр=к*х, к=80/0.16=500Н/м, для х=0.1м надо F=500*0.1=50 Н