діючи на пружину силою 80 H учень розтягнув її на 16 см. визначте жорстокість пружини. яку силу

треба прикласти учневі щоб розтягти ту саму пружину ще на 10 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Флорес Анна.

F₁=80 H

x₁=16 см =0,16 м

x₀=10 см=0,1 м

k, F₂ - ?

k=F₁/x₁

k=80/0,16=500 H/м

F₂=kx₂,  x₂=x₀+x₁

F₂=k(x₀+x₁)

F₂=500(0,16+0,1) = 500*0,26 =130 H