Щоб розтягти пружину на 2 см потрібно прикласти силу 1 Н.Яку роботу треба виконати щоб розтягти

пружину від 6 до 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Айбулат.

Ответ:

F = 2 H

Объяснение:

F = k*Δl

k = 1/2

Δl = 10-6 = 4

F = (1/2) * 4 = 2