Щоб розтянути пружину на 5 см, треба виконати роботу, яка дорівнює 0,25 Дж. Яку силу треба

прикласти, щоб розтягти недеформовану пружину на 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Бусыгин Лёша.
Дано   X1=5 см    X2=10 см   A1 =2,5 Дж     A2 - ?
для пружины
A1 = k*X1^2/2
A2=k*X2^2/2
разделим второе уравнение на первое
A2/A1= X2^2/X1^2 =(X2/X1)^2=(10/5)^2=4
A2=A1*4=2,5*4=10 Дж