При якій абсолютній температурі середня кінетична енергія руху молекули одноатомного ідеального

буде рівною 4,14*10^(-21) Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухов Илья.

E=3*k*T/2    T=2*E/3*k=2*4,14*10^-21/3*1,38*10^-23=200 K