Нижню частину сполучених посудин наповнили ртуттю. У ліве коліно налиои олію, а в праве-газ, висота

стовпчика 15 см. Якої висоти має бути стовпчика олхх, щоб рівень ртуті в посудинах не змінився?

Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

Чтобы уровень ртути не изменился, далениястолба масла и керосина д.б. равны: ро(м)*g*h(м) =po(к)*g*h(k), 900*h(м)=800*h(k), h(м)=15*800/900=13.3 см