Нижню частину сполучених посудин наповнили ртуттю. У ліве коліно налили гас, а в праве — воду,

висота стовпчика якої 16 см. Якої висоти має бути стовпчик гасу, щоб рівень ртуті в посудинах не змінився?

Ответы на вопрос

Отвечает Баринова Соня.

Ответ: 20см

Объяснение:

Дано:

h1=16cм

ρ1=1000кг/м³

ρ2=800кг/м³

------------------

h2-?

h1/h2=ρ2/ρ1

h2=h1*ρ1/ρ2=16*1000/800=20см