Тіло, що вільно падало, за останню секунду свого падіння пролетіло 55м. Обчисліть висоту, з якої

падало тіло, і час його падіння.

Ответы на вопрос

Отвечает Даниил Ахмедов.

Ответ:

Объяснение:

Пусть тело падало t секунд.

Тогда H = g·t²/2.

За время (t - 1)

H₁ = g·(t - 1)²/2.

За последнюю секунду:

ΔH = H - H₁ = g·t²/2 - g·(t - 1)²/2 = g·(2·t - 1)/2.

Подставим данные:

55  = 10·(2·t - 1) /2

Отсюда время полета:

t = 6 c

Высота:

H = g·t²/2 = 10·6²/2 = 180 м