Тіло, що вільно падало, за останню секунду свого падіння пролетило 75 м. Визначте висоту, з якою

падало тіло.(відповідь обгрунтуйте)

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

H=gt^2/2за последнюю секунду тело пролетелоvt1+gt1^2/2 t1=1v=g(t-1) h=H/3=g(t-1)t1+gt1^2/2=g(t-1)+g/2=gt^2/6t-1+1/2=t^2/6t-1/2=t^2/6 t^2-6t+3=0 t=3+-sqrt(6) t>1t=3+sqrt(6)=5,45 сH=145,54 м