1) Яку потужність розвиває штангіст, якщо штангу масою 125 кг він піднімає на висоту 70 см за 0,3

с? 2) Яку роботу здійснює двигун вентилятора потужністю 0,5 кВт за 5 хвилин? помогите , очень прошу. там 48 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Кивилев Илья.

Ответ:

Объяснение:

1) За формулою потужності

N=A / t . ( N -потужність, А -робота ( А=m*g*h ), m -маса=125кг, g - прискорення вільного падіння=10м/c^2, h -висота=0,7м, t -час=0,3с) підставимо

N=m*g*h / t.  

N=125*10*0,7 / 0,3=2916,666....Вт. ( 2,92кВт).  

2) 0.5 кВт=500 Дж/с

5 хвилин  = 300 с

A=P*t=500*300=150000 Дж = 150 кДж