Визначте масу тіла, яке рухається зі швидкістю 10 м/с. Кінетична енергія тіла дорівнює 2,5 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Ответ:

50 кг

Объяснение:

Е=mV^2/2 m=2E/V^2=5000/100