Заряд 10нКл перемістився в електричному полі із точки з потенціалом - 30 В у точку з потенціалом 60

Вm яку роботу виконала поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Крисюк Валерия.

Ответ:

300*10^-9 Дж

Объяснение:

A=U*q

q=10*10^9 Kл

U=φ1-φ2=60-30=30 B

A=30 B*10*10^-9=300*10^-9 Дж