турист пройшов вздовж шосе 8км за 2 години потім іще 1км протягом години по багнісьтій місцевості.

обчисліть середню швидкість туриста на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Згурский Макс.

Ответ:

Vc=3 км/год

Объяснение:

Vc=∆S/∆t

Vc=8+1/2+1=9/3=3 км/год