Точка рухається прямолінійно згідно з рівнянням s - At + Bt ³де А = 6 м/с; В= 0,125 м/с Знайти

середню швидкість точки в інтервалі часу від t = 2 с до t=6 с .​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухарамов Ярослав.

Ответ:

нужно найти определённый интеграл от 1  до 2  (t + 3t^2)dt =

= (t^2/2 + t^3) I верхний предел 2; нижний 1) = 2 + 8 — (0,5+ 1) =

= 10 — 1,5 = 8,5 (м)

Ответ:  S= 8,5 м.

Объяснение:

Свой мозг