1. Матеріальна точка рухається прямолінійно. Залежність пройденого шляху від часу описується

рівнянням , де s – шлях, м; t – час, с. Визначити залежність швидкості і прискорення a від часу, середню швидкість за другу секунду руху та шлях, який пройшла точка за п’яту секунду.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Тимур.

Ответ:

Объяснение:

S(t) = 0.5t+t^2

V(t) = 0.5 + 2*t  скорость от времени (первая производная от S(t))

a (t) = 2 м/с   ускорение не зависит от времени

S(5) = 0.5*5 + 5^2 = 2.5 + 25 = 27.5 м расст за 5 с

S(2) = 0.5*2 + 2^2 = 5 м  расстояние за 2 с

Vc (2) = S(2) / t = 5/2 = 2.5 м/с средняя скорость за 2 с