Швидкість 1-го тіла в 2 рази більша за швидкість другого, а маса другого в 3 рази більша за масу

першого. Порівняти кінетичні енергії тіл

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Алина.

Ответ:

Ek1/Ek2= 4/3;

Объяснение:

v1 - швидкість першого тіла, v2 - другого.

m1 - маса першого тіла, m2 - другого.

v1 = 2*v2

3*m1 = m2

Тоді кінетична енергія тіл:

Ек1=m1*(2*v2)²/2 = 4*m1*v2²/2 = 2*m1*v2² ;

Ек2=3*m1*v2²/2= (3/2)*m1*v2² ;

Ek1/Ek2=(2*m1*v2²)/( (3/2)*m1*v2² ) = 4/3