Предмет розташований на відстані 40 см від лінзи. Зображення одержане при цьому збільшення від

нього у 5 разів . Визначте оптичну силу лінзи .​

Ответы на вопрос

Отвечает Баисова Дана.

K=f/d

f =Kd

1/f+1/d=D

1/Kd+1/d=D

D=

 \frac{k + 1}{kd}  =  \frac{6}{0.4 \times 5}  =  \frac{6}{2}  = 3

Ответ: 3 дптр