Якщо масу тягарця, підвішеного до пружини, збільшити на 100 г, то період коливань зросте в √1,5

разу. Визначте початкову масу тягарця. Відповідь: 200 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Аня.

T=2π√(m/k); Т - период; к - жесткость пружины

T2/T1=2π√((m+0,1)/k)/2π√(m/k)=√(m+0,1)/m=√1,5 ⇒

(m+0,1)/m=1,5

m+0,1=1,5m

1,5m-m=0,1

0,5m=0,1

m=0,2кг=200 г  -  это ответ.