У посудині об'ємом 50 л змішали 48 г кисню і 84 г азоту. Визначте молярну масу й консцентрацію

отриманої суміші

Ответы на вопрос

Отвечает Порядина Оля.

Ответ:

Дано:У посудині об'ємом 50 л змішали 48 г кисню і 84 г азоту. Визначте молярну масу й консцентрацію

  1. м=(22,4л×132г)÷50=59,1г/моль
  2. ω(0²)=48÷132×100%=36%
  3. ω(N²)=100%-36%=64%