У посудині об'ємом 6100 см3 міститься 10 г деякого газу. Визначте молярну масу цього на , якщо за

температури 21°С тиск у посудині становить 1МПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Артем.

Ответ:

Відповідь:

Дано:                                                     Розв'язання:

V=6100cм³=6100×10^{-6}10−6 м³          pV=\frac{m}{M}Mm RT

m=10×10^{-3}10−3 кг=10^{-2}10−2 кг                     M=\frac{mRT}{pV}pVmRT =\frac{10^{-2}*8.31*294 }{10^{6}*6100*10^{-6} }106∗6100∗10−610−2∗8.31∗294 =4×10^{3}103 кг/моль.

t=21°С=294К    

p=10^{6}106 Па

Объяснение:

правильно