Яка сила тяжіння діє на суцільний чувунний куб з довжиною ребра 20 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксения.

Ответ:2,6H

Объяснение:

ρзаліза=7800кг/м3

Fтяж=mg

m=ρV

V=4/3πR3

Fтяж= ρ*4/3πR3*g=7800кг/м3*4/3*3.14*(0,02м)3*10м/с2=2,6H