какую силу надо приложить к гидравлическому домкрату чтобы поднять автомобиль массой 960 килограмм

если отношение площади малого поршня к большему 1\1000

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Катя.
F=mg; візьмемо g=10Н/кг
Fтяж=960*10=9600Н;
Сила що потрібна щоб цей вантаж підняти за допомгою цього гідравлічного пресу знадобиться в 1000 разів менша ніж діє машиною на поверхню, тому F=Fтяж/1000=9600/1000=9,6Н - це і є шукана сила!