Превинна обмотка трансформатора містить 100витків,а вторинна-250 витків.Під якою напругою перебуває

обмотка,якщо напруга на клемах вторинної обмотки дорівнює500В

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Константин.

Ответ:

200 Вольт

Объяснение:

N1=100витків

N2=-250 витків

U2=500В

U1=?

K=N1/N2

K=U1/U2

N1/N2 = U1/U2

U1 = N1*U2 / N2 = 100*500 / 250 = 200 Вольт