У відомій байці Л.Глібова Лебідь, Рак та Щука намагаються зрушити з місця віз, що міститься в

точці А. Лебідь прикладає силу =20H праворуч, Рак тягне воза ліворуч із силою = 30Н, Щука діє із силою =30Н у сторону Рака. Побудуйте в заданому масштабі всі зазначені сили та обчисліть їх рівнодійну

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Влад.

Ответ:0Н

Объяснение:R=F2-(F1+F3)=50H-50H=0H