Визначте поверхневий натяг рідини, якщо в капілярі радіусом 4 мм на неї діє сила в 5 мН​


Ответы на вопрос

Отвечает Янковский Ваня.

Ответ:

0,2 Н/м

Объяснение:

Дано:

R=4 мм =4*10^-3 м

F= 5 мН = 5*10^-3 H

σ-?​

F= σL=σ*2тт R;  σ=F/(2ттR) = 5*10^-3 H/(2*3,14*4*10^-3 м)=0,2 Н/м