8класс | три провідника з'єднані послідовно і підключені до джерела струму з напругою 5В. Загальний

опір провідників 10 Ом. Опір другого провідника 2 Ом,третього - 5 Ом. Знайти опір першого провідника. Знайти силу струму в кожному споживачі пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кёниг Владислав.

Оскільки провідники підключені послідовно, то загальний опір - це сума всіх опорів, а струм для кожного з опорів той самий(I1 = I2 = I3= I):

R1 + R2 + R3 = R(заг.), R1 = 10 - 2 - 5 = 3(Ом);

формула для струму: I = U/R(заг.) = 5/10 = 0,5(А).