Залежність швидкості від часу має вигляд Vx=3+2t. Маса тіла 400 кг. Визначити силу, яка діє на тіло.


Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Из уравнения ускорение а=2 м/с²

F=m*a=400*2=800 H

============================