Чому дорівнює фокусна відстань лінзи, якщо її оптична сила дорівнює -5 дптр? Яка ця лінза –

збиральна чи розсіювальна?

Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллаева Жанел.

Ответ:

F=(-0.2), Лінза розсіювальна

Объяснение:

D=(-5 дптр)

D=1/F

-5=1/F

F=1/(-5)

F=(-0.2)

В: Лінза розсіювальна