Спустившись з гірки, санки з хлопчиком гальмують із прискоренням 2м/с. Визначте величину гальмівної

сили якщо загальна маса хлопчика та санок 45 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкая Александра.

Ответ:

a=2м/с m=45кг F=m*a F=2*45=90 н

Объяснение: