Спустившись з гірки, санки з хлопчиком гальмують із прискоренням 2 м/с2. Визначте величину

гальмівної сили, якщо загальна маса хлопчика та санок дорівнює 45 кг. (1 бал) а) 22,5 Н б) 45 Н в) 47 Н г) 90 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилишина Карина.

Ответ:

г) 90 Н

Объяснение:

a=2м/с m=45кг F=m*a F=2*45=90 н