З’їхавши з гори, санки з хлопчиком починають гальмувати з прискоренням 2 м/с2. Визначте величину

гальмівної сили, якщо загальна маса хлопчика і санок дорівнює 40 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Диденко Таня.

Ответ:

A=2м/с m=40кг F=m*a F=2*40=80H

Объяснение: